Path 809
Group 5

مجموعه حامی پیشگامان توسعه فعالیت خود را با چند نیروی جوان و با تجربه که هرکدام در زمینه فعالیت خود نخبه بودند، شروع کرد. پس از آن و با افزایش تعداد پروژه‌ها، این مجموعه بزرگ‌تر شد و در حال حاضر به یکی از هلدینگ‌های مطرح در زمینه کسب و کارهای هوشمند بدل شده است. 

ماموریت و رسالت ما

مجموعه حامی پیشگامان توسعه فعالیت خود را با چند نیروی جوان و با تجربه که هرکدام در زمینه فعالیت خود نخبه بودند، شروع کرد. پس از آن و با افزایش تعداد پروژه‌ها، این مجموعه بزرگ‌تر شد و در حال حاضر به یکی از هلدینگ‌های مطرح در زمینه کسب و کارهای هوشمند بدل شده است. این سازمان با شماره 531242 به ثبت رسیده است.

فرهنگ سازمانی

ما افتخار می‌کنیم که مدیران و کارمندان را به عنوان مهم‌ترین فاکتورهای برند خود می‌شناسیم. از این رو همدلی و احترام متقابل را به عنوان رکنی مهم در سازمان پایه ریزی کرده ایم. احترام به همکاران از قوانین شرکت است

و هر شخصی در هر سمتی مجاب به رعایت آن است ما به دنبال جذب بهترین‌ها نیستیم، ما تلاش کرده‌ایم تا انسان‌های خوب را جذب کنیم و آن‌ها را به بهترین فرد در حوزه و تخصص خودشان تبدیل کنیم. در هنگام تصمیم گیری، همه افراد حق نظر دادن دارند و در نهایت بهترین و منطقی‌ترین تصمیم گرفته می‌شود؛ پس میتوان گفت تعامل و تبادل نظر جایگاه ویژه‌ای در این مجموعه دارد.

داشتن محیط کاری شاد و دوستانه و بدون تبعیض همیشه هدف ما بوده است و علاقه داریم در کنار کار کردن، از بودن در کنار هم لذت ببریم.

ما اعتقاد داریم نیروی انسانی سرمایه اصلی شرکت است و برای رسیدن به موفقیت، همه باید در کنار هم تلاش کنند.

ما توانسته‌ایم از جدیدترین تکنیک‌های هدف گذاری و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف مان استفاده کنیم و به همین دلیل افرادی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند، منظم و خودساخته هستند و برای موفقیت فردی و تیمی تلاش می‌کنند.

استراتژی منابع انسانی

  • جذب نیروی کار مشتاق و تبدیل آن به یک نیروی متخصص و حرفه‌ای
  • اشتیاق به تلاش و کار تیمی
  • کوشش مداوم برای بهبود سطوح شایستگی کارمندان
  • آموزش هدفمند و پیوسته برای ارتقا و به‌سازی سطح دانش کارمندان
  • توجه بر روابط کاری و حفظ محیطی دوستانه و صمیمی
  • نگرش بلندمدت و پرهیز از شتاب زدگی در مقابل تغییرات زودگذر
  • تمرکز بر همدلی و احترام متقابل بین کارمندان

چشم انداز

ما قصد داریم به بزرگترین سازمان در زمینه کسب و کارهای هوشمند و در حوزه IT بدل شویم. از این رو تمام تلاش خود را می‌کنیم تا گامی در جهت تسهیل رفاه و زندگی مردم ایران داشته باشیم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

محیط کاری

ما یک خانواده با انگیزه و حرفه‌ای هستیم ما کارمندانی داریم که مانند اعضای یک خانواده هستند و 9 ساعت از بهترین زمان شان را در روز در کنار هم سپری می‌کنند. محیط کاری ما صمیمانه و دوستانه است و افرادی که در هر تیم مشغول به کارند، در پیشبرد اهداف، مسئولیتی به دوش دارند که باعث ارتقای شخصی و در نهایت منجر به رشد خانواده می‌شود. ما مثل یک خانواده در کنار هم کار می‌کنیم و هر یک از اعضای خانواده باید بتواند با همدلی و یکپارچگی مسئولیت محوله را به بهترین نحو ممکن به پایان برساند. حامی خانواده‌ای است که با استفاده از مهارت و تخصص و تجربه، روزانه به دنبال رشد مستمر فردی و شرکتی است.